Regulamin

Regulamin wynajmu kortów i zajęć indywidualnych

 

Szanowni Państwo!

 

Uprzejmie informujemy, że w celu zwiększenia płynności wynajmu kortów przez naszych Klientów, w Parku Tenisowym Olimpia obowiązuje regulamin rezerwacji kortów i odpłatności za nie według następujących zasad:

 

1. Wszyscy Klienci mają obowiązek stawić się przed rozpoczęciem gry w Recepcji Parku Tenisowego Olimpia (PTO) celem zgłoszenia swojej obecności i uregulowania płatności za kort.

 

2. Klienci korzystający z kortów PTO zarówno w ramach jednorazowych jak i stałych terminów, którzy nie odwołają rezerwacji co najmniej 24 godz. przed rozpoczęciem gry, będą zobowiązani pokryć 50% wartości anulowanej rezerwacji.

 

3. W sytuacji kiedy Klient nie stawi się na kort i nie uprzedzi o tym Recepcji PTO, co najmniej 1 h wcześniej, wówczas jest zobowiązany pokryć 100% wartości rezerwacji kortu.

 

4. Klienci korzystający z kortów PTO w ramach zajęć z trenerem, którzy nie odwołają rezerwacji w Recepcji PTO co najmniej 24 godz. przed rozpoczęciem treningu, będą zobowiązani pokryć 50% opłaty za kort.

 

5. W sytuacji kiedy Klient nie poinformuje Recepcji PTO o swojej nieobecności na treningu co najmniej 6 godz. wcześniej, zobowiązany będzie pokryć 50% opłaty za trenera oraz 50% opłaty za kort.

 

6.  Jeśli Klient nie stawi się na ustalony trening i nie poinformuje o tym fakcie w Recepcji PTO przynajmniej z 1 godz. wyprzedzeniem, wówczas będzie zobowiązany do pokrycia 100% wartości kosztów kortu i opłaty za trenera.

 

7. Odwołanie rezerwacji kortów oraz zajęć z trenerem należy zgłaszać bezpośrednio do Recepcji PTO (tel.: 603 283 336, mail: biuro@likenesstest.pl).

 

 

 

Regulamin korzystania z kortów nr 7, 8 i 9 z nawierzchnią twardą (hard court)

 

1. Obowiązkiem osób korzystających z kortów twardych jest założenie zmiennego, czystego, nie pozostawiającego podczas użytkowania hali tenisowej śladów obuwia sportowego o gładkiej podeszwie.

 

2. Nie wolno wchodzić na korty nr twarde z zewnątrz w butach tenisowych, w których będzie się korzystało z kortu. Obuwie sportowe należy zakładać wewnątrz hali, w miejscu do tego przeznaczonym przy wejściu do hali obok mini kortu.

 

3. Obuwie oraz piłki tenisowe używane do gry na kortach twardych nie mogą nosić śladów wcześniejszego używania na kortach ziemnych.

 

4. Zabrania się wnoszenia i spożywania napojów kolorowych (np. cola) oraz gorących (herbata, kawa itp.) na nawierzchnię kortów twardych.

 

Mamy nadzieję, że wprowadzony regulamin przyczyni się do utrzymania dobrej jakości naszych kortów oraz większej ich dostępności i pozwoli naszym Klientom korzystać z nich w pożądanych przez siebie godzinach.

 

Zarząd Stowarzyszenia Sportowego „Park Tenisowy Olimpia”

 

Rezerwacji kortu online
Zarezerwuj kort już dziś
Rezerwacja kortu